Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Золотий фонд нашого університету

Дмитро Іванович Мазоренко  — людина відома і дуже знакова для нашого університету.  По-перше, він є випускником колишнього ХІМЕСГу (1960 року) і багато років тут  пропрацював, досягнувши чималих успіхів. Він дійсний член-кореспондент НААН України, член Міжнародної академії наук вищої школи, академік Міжнародної академії аграрних наук і т.п.  По-друге, з 1996 по 2012  рік Дмитро Іванович був ректором нашого університету і багато зробив для його розвитку. Саме за його ректорства в університеті була створена кафедра  ЮНЕСКО і кафедра культури, Центр соціології села, запроваджена Болонська система… По-третє, Дмитро Іванович і сьогодні не втрачає  зв’язків з нашим університетом,  залишаючись радником  діючого ректора О.В. Нанки.

Нещодавно на наше запрошення Дмитро Іванович Мазоренко відвідав Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ і поділився своїми спогадами  про роки навчання і роботи в університеті, а також виклав своє бачення розвитку навчального закладу. Безперечно, він дуже цікавий  співрозмовник і ерудована людина, яка добре орієнтується в сучасних реаліях. Тому  до його думки прислухається не тільки ректор, а й багато інших  співробітників університету. Його тут цінують і поважають за активну життєву позицію і безцінний досвід, яким Дмитро Іванович радо ділиться із своїми молодшими колегами.

Найближчим часом маємо намір детальніше розповісти про цей досвід. А наразі щиро дякуємо Дмитру Івановичу за цікаве спілкування і бажаємо йому доброго здоров’я та  всіх гараздів.  І очікуємо на наступну зустріч.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.