Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)

 сайт www.nniphv.com.ua припиняє автономну роботу й надалі буде входити до складу сайту університету

   

Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)      У 1993 році ініціаторами створення факультету  були (на той час) перший проректор, професор Мазоренко Д.І. і к.т.н., доцент Тіщенко Л.М.(перший декан) , які пізніше , в різні часи , обіймали посаду ректора нашого університету.

      У 1996 році керівництво факультетом приймає к.с/г.н., доцент Солошенко О.В

      У 2007 році після захисту докторської дисертації деканом обрано д.т.н., професора Богомолова О.В., який і після реорганізації у навчально-науковий інститут (2010) очолював ННІ.

      З  2018 року інститут очолює доктор філософії (к.т.н.), доцент Бредихін В.В.

Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)Навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв (ННІ ПХВ)
Бредихін Вадим Вікторович

Бредихін Вадим Вікторович

Директор ННІ ПХВ, доцент, к.т.н., член Польської Академії Наук

Лауреат Премії Верховної Ради України, Відмінник освіти України, Відмінник аграрної освіти України, член Польської академії наук, доктор філософії, доцент кафедри фізики і теоретичної механіки

Кафедри