Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Обрали декана новоствореного факультету

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулась конференція трудового колективу новоутвореного факультету Міжнародної освіти і  вибори декана. Головувала на конференції голова профбюро факультету, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри культури, спорту та туризму Н.Г. Грабар.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту університету та Положення «Про порядок призначення на посаду декана факультету, директора навчально-наукового інституту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка» був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади декана Факультету міжнародної освіти.

Члени трудового колективу заслухали характеристику кандидата на посаду декана факультету Міжнародної освіти та під час таємного голосування одноголосно підтримали кандидатуру О.Р. Азізова, який до цього очолював навчальний відділ по роботі з іноземними студентами та особами без громадянства ХНТУСГ.

Колектив факультету Міжнародної освіти щиро вітає Отабега Рахматуллаєвича з обранням на цю посаду та бажає йому подальших успіхів у професійній  діяльності.

Маліка Убайтаєва,

провідний фахівець факультету Міжнародної освіти.