Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 6 червня, відзначає свій 43-й День народження директор навчально-наукового інституту Технічного сервісу, доктор технічних наук, професор Олександр Васильович Сайчук.

Олександр Васильович є яскравим прикладом того, як людина завдяки наполегливості, цілеспрямованості, завзяттю та відданій праці може пройти шлях від лаборанта кафедри до директора інституту. Закінчивши з відзнакою у 2001 році магістратуру за спеціальністю «Механізація сільського господарства», Олександр Васильович залишився у стінах рідного університету (на той час Харківського державного технічного університету сільського господарства) та розпочав свій кар’єрний шлях.

У 2010 році захистив дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук на тему «Підвищення довговічності деталей комбінованими обробками та легуванням з використанням лазерного променя» та працював на посаді доцента кафедри технологічних систем ремонтного виробництва.

У 2018 році  захистив дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук «Теоретичні та технологічні основи керування структурою і властивостями чавунів різного функціонального призначення».

З 2017 року є директором ННІ ТС, який за цей час досяг значних успіхів.

Олександр Васильович є справжнім лідером і професіоналом своєї справи, якого поважають і студенти, і колеги, і численні друзі. Тож сьогодні він отримає багато вітань і теплих слів на свою адресу. Бажаємо Олександру Васильовичу в цей день доброго здоров’я, щастя і наснаги для здійснення всіх планів і задумів.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами і досягненнями, а все добро вертається сторицею!

З повагою,

Ректорат, Профспілковий комітет, друзі та колеги.