Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Ласкаво просимо до Університету!

З 14 липня у закладах вищої освіти розпочинають  прийом документів від вступників, які мають бажання отримати вищу освіту за тією чи іншою спеціальністю. Для членів приймальних комісій це дуже гаряча і відповідальна пора, оскільки в цей час очікується значний наплив абітурієнтів та їхніх батьків, кожному з яких потрібно буде приділити певну увагу та час.

Готуються до напливу абітурієнтів і члени Приймальної комісії ХНТУСГ ім. П. Василенка. Склад Приймальної комісії посилено досвідченими співробітниками науково-навчальних інститутів та факультетів, а також студентами-старшокурсниками, які вже мають відповідний досвід роботи в комісії. За кожним з них закріплені певні обов’язки і завдання, які контролюватимуть представники ректорату.

Сьогодні члени Приймальної комісії пройшли підсумковий інструктаж, який провели перший проректор університету М.Л. Лисиченко та відповідальний секретар Приймальної комісії С.М. Скофенко. За їхніми прогнозами, цього року  кількість заяв про вступ до університету очікується  на рівні 2020 року, а на деякі спеціальності навіть більше. Тому роботи справді буде багато. Але члени Приймальної  комісії   готові до такої роботи і, як завжди,  виконають її на належному рівні.

Нагадуємо, що Приймальна комісія ХНТУСГ знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 44.  Контактні телефони: тел. (057) 700 39 15, 716 41 35; 066-213-50-38; 098-012-26-93. E-mail: pr_k_khntusg@ukr.net

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.