Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Університет бере участь у освітянській виставці

26 травня 2021 року у м. Києві відкрилась ХІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Починаючи із 2017 року, Університет щорічно бере  активну участь у роботі освітянської виставки, представляючи свої кращі напрацювання  та розробки.

Ось і цього року на виставці, яка проходить у Київському Палаці спорту, була організована експозиція університету. Як завжди, якісне оформлення експозиції та представлення здобутків університету під час роботи виставки здійснює доцент кафедри автоматизованих електромеханічних систем Юрій Хандола.

Традиційно університет залучає кращі наукові та освітянські розробки викладачів до участі в конкурсах, які проводяться під час роботи виставки. Цього року від університету було представлено проект «Трансфер інтегрованих знань у сфері харчових технологій до світової спільноти» для участі в тематичному конкурсі ЗВО з напрямку «Діяльність закладу вищої освіти з розвитку експорту освітніх послуг», який підготували професор Ольга Шаніна і доцент Тетяна Гавриш – завідувач кафедри технології переробних і харчових виробництв.

Сподіваємось на високу оцінку конкурсного комітету виставки.

Микола Лисиченко, перший проректор ХНТУСГ .