Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Спеціальності

Кафедра економіки та маркетингу є випускаючою кафедрою за спеціальностю «ЕКОНОМІКА»

(освітні програми «Економіка», «Бізнес-консалтинг», «Міжнародна економіка», «Економіка інновацій», «Економіка праці та управління персоналом»,  «Економіка агробізнесу»)

5 причин вибору спеціальності «ЕКОНОМІКА» в ХНТУСГ ім. П. Василенка

  1. Широке коло можливостей працевлаштування: від аграрних, промислових, торговельних, логістичних підприємств до банківських та фінансових установ, державних підприємств та установ. Твоєю майбутньою посадою може бути: економіст, бізнес-консультант, бізнес-аналітик, економіст з планування, економіст з фінансової роботи, економіст-маркетолог, фахівець з ціноутворення, економіст із зовнішньоекономічної діяльності, економіст з праці, керівник економічної служби підприємства, керівник підприємства, викладач економічних дисциплін.
  2. Цікавий, творчий процес навчання з участю в міжвузівських, міських, республіканських та міжнародних конкурсах, конференціях, форумах, проектах. Закордонні практики. Дружня атмосфера навчання, сучасні обладнані аудиторії та лабораторії.
  3. Висококваліфікований професорсько-викладацьких склад. Викладачі мають наукові ступені та вчені звання, проходили неодноразово стажування в університетах США та Європи, мають досвід роботи в різних університетах України, бізнесі.
  4. Агропродовольча сфера активно розвивається не лише в економіці України, але у всьому світі. Аграрні підприємства входять до першої десятки підприємств України за обсягом прибутку та інноваційністю. Це запорука твого особистого розвитку, генерування твоїх доходів та добробуту.
  5. Бюджетні місця, низька вартість контракту та найкраще співвідношення якість освіти / ціна контракту. За спеціальністю «Економіка» в університеті є бакалаврат, магістратура, аспірантура та докторантура.

 

 

Освітньо-професійні програми за спеціальністтю економіка:

МАГІСТР з економіки

БАКАЛАВР з економіки