Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ

Наприкінці лютого  2021 в київському Палаці Спорту відбувся Міжнародний турнір UWW за трьома стилям боротьби (вільної, жіночої та греко-римської боротьби), присвячений видатним українським борцям і тренерам. У цих  змаганнях взяли участь спортсмени з понад 35 країн світу. У вазі до 87 кг золото завоював діючий чемпіон Європи, в недавньому  студент ХНТУСГ (ННІ ПХВ) Семен Новіков. У фіналі Семен з рахунком 5: 0 виграв у титулованого грузина Лаші Гобадзе.

в Міжнародному турнірі також брали участь студенти нашого університету Давід Шадт (ННІ ЕКТ) та Андрій Кулік  (ФТСЛ), але на жаль, до фіналу вони не дійшли.

А тим часом в Луцьку відбувся чемпіонат України 2021 року із сумо серед дорослих і молоді віком до 23 та 21 років. Серед дорослих в турнірі взяло участь понад 100 спортсменів з 13 регіонів України.Перше загальнокомандне місце виборола збірна команда Харківської області, другеза  збірна команда Рівненської області, а третє —  збірна команда Вінницької області.

Студент нашого університету (ННІ ПХВ) Демід Караченко здобув перемогу та став чемпіоном України серед чоловіків у ваговій категорії до 85 кг. Також у Луцьку відбувся міжнародний турнір із сумо серед чоловіків на Кубок Любарта, на якому Демід виборов срібну нагороду.

Вітаємо  нашим спортсменів і бажаємо їм подальших  перемог!

Леонід Грінь, заслужений тренер України.