Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Візит в Туреччину триває

Як ми вже інформували, делегація Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка у складі ректора університету  О.В. Нанки, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Ю.П. Вітковського та керівника навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства О.Р. Азізова перебуває в Туреччині, де проводить робочі зустрічі з турецькими партнерами.

Зокрема, за підтримки фірми «GLOBAL UNIVERSERVICE», що плідно співпрацює  з нашим університетом з питань прийому іноземців, членами делегації було проведено  прийом заяв від абітурієнтів, які мають намір  скласти вступні іспити у формі співбесід з обраних ними спеціальностей та навчатися в ХНТУСГ.

Аналізуючи дані прийому іноземців, можна зробити висновок, що найбільшим попит серед турецьких абітурієнтів користуються такі спеціальності як 192 «Будівництво та цивільна інженері» і 081 «Право». Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка вітає абітурієнтів з успішним складенням іспитів та бажає успіхів у подальшому навчанні.

Відділ по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства ХНТУСГ.