Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВИПУСК МАГІСТРІВ НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні в актовій залі  ХНТУСГ відбувся урочистий випуск магістрів 2020 року. Дипломи вищої освіти «Магістр» отримали 146 випускників університету з навчально-наукового інституту  бізнесу і менеджменту, які пройшли повний курс навчання та успішно захистили кваліфікаційні магістерські роботи за п’ятьма спеціальностями: 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 281 «Публічне управління та адміністрування»  та 075 «Маркетинг». Почалися урочистості з виконання гімну України.

З цієї хвилюючою подією новоспечених магістрів привітав ректор університету О.В. Нанка. Разом з в.о. директора ННІ БМ О.В.Грідіним він вручив випускникам магістерські дипломи і побажав  кожному з них успіхів у професійному зростанні та в особистому житті.

Приєдналися до щирих вітань магістрів з цією визначною подією завідувачка кафедри економіки та маркетингу В.М.Онегіна, завідувачка кафедри маркетингу та медіакомунікацій О.В.Мандич, завідувач кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту О.О. Красноруцький, завідувачка кафедри обліку та аудиту Т.Г.Маренич, також з вітальним словом виступила завідувачка кафедри культури, спорту та туризму М.О.Мазоренко, яка вручила суспільно-професійні свідоцтва магістрам, що пройшли професійну підготовку у творчій лабораторії. Вона допомагає талановитій молоді реалізувати свій творчий потенціал, займаючись в різних творчих колективах університету, і вони неодноразово займали призові місця на міських та обласних конкурсах. Найкращі випускники отримали свідоцтва про здобуття суспільно-корисної професії: «Керівник аматорського вокального колективу», «Керівник хореографічного колективу» та «Режисер-аніматор».

Церемонія вручення дипломів супроводжувалась виступами учасників художньої самодіяльності. Завершилося свято виконанням гімну  ХНТУСГ, фотографуванням  та щирими привітаннями магістрів від батьків і друзів.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.