Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ЗА ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В НАВЧАННІ

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні з 12 березня не відбулась чергова виставка «Сучасні заклади освіти – 2020» і була перенесена до періоду послаблення карантину. І ось зараз (4-6 серпня 2020 р.) на території столичного Палацу спорту працює перенесена (12-14 березня 2020 р.) Міжнародна освітянська виставка.

Університет на виставці має свою експозицію, де представлені результати роботи колективу за 2019/2020 навчальний рік.

Як завжди, університет презентує, окрім загального конкурсу серед закладів вищої освіти, і спеціальні освітянські проекти у окремих номінаціях. Так, цього разу золоту медаль у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності  закладів освіти» отримав проект «SMART-GRID – інноваційна освітня платформа професійної підготовки студентів  закладів вищої технічної освіти за спеціальністю 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Авторами проекту є професор Микола Черемісін з кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту і професор Ірина Данченко з кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін.

Університет в котрий раз підтвердив високий рівень інновацій в освітньому процесі та якісну професійну підготовку професорсько-викладацького складу.

 М. Лисиченко,

перший проректор.