Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПІДСУМКИ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «Сучасні заклади освіти-2020»

6 серпня 2020 р. завершила роботу Одинадцята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2020» в якій університет приймав активну участь.

Аналіз інформації щодо здобутків університетів-учасників в роботі виставки та поданих освітніх проектів у семи номінаціях за напрямками освітньої діяльності закладів вищої освіти проводили фахівці з Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної  мережі «Уран».

В результаті участі у виставці університет окрім гран-прі та золотої медалі удостоєний «Сертифікатом» якості наукових публікацій» та отримав «Диплом» за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти.

Окрім цього, завдяки участі у роботі виставці була можливість познайомитись із новими технологіями та технічними засобами, програмним забезпеченням освітнього процесу і що особливо важливо була можливість отримати особисто від авторів проектів почути деталі та особливості їх реалізації.

Таким чином, Юрій Хандола повертається не тільки із нагородами але й з достатньо повним портфелем нових ідей та розробок які представляли інші університети, з якими будемо працювати в ректораті та обговорювати на методичній раді університету з метою подальшого удосконалення освітнього  процесу.

Дякуємо організаторам за якісну організацію виставки, і що важливо сьогодні, з дотриманням обмежувальних вимог щодо COVID-19, та надання можливості знову познайомитись з новітніми розробками в освітянському просторі України, що в будь-якому випадку стимулює університети до покращення існуючих технологій освіти та пошуку нових!

М. Лисиченко,

перший проректор