Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2020»

4 серпня 2020 р. в м. Києві на території столичного Палацу спорту відкрилась Одинадцята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020» в якій в черговий раз університет активно бере участь.

Відповідно до умов участі у виставці була надана необхідна інформація, щодо здобутків університету у 2019/2020 навчальному році, підготовлено спеціальний освітянський проект, щодо застосування сучасних Smart grid технологій у викладанні інженерних енергетичних дисциплін.

В результаті університет удостоєний «Гран-прі – 2020» у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності». Слід відзначити, що в цьому є значна заслуга науково-педагогічних працівників, які активно публікувались у науково-метричних базах Scopus та W of S. Так, за 2019/2020 н.р. тільки у виданнях, які входять до науково-метричної бази Scopus опубліковано більше 80 статей, що майже у 2,5 рази більше ніж у попередньому році.

Експозицію університету на виставці з представленням здобутків університету у вигляді інформаційних панно, кращих монографій підручників та навчальних посібників, виданих протягом навчального року, як завжди, якісно організував доцент кафедри автоматизованих електромеханічних систем Юрій Хандола.

 

М. Лисиченко, перший проректор.