Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Сьогодні завершується прийом документів для вступу на бакалаврат і магістратуру

Сьогодні, 23 липня 2021 року завершується прийом заяв та документів для вступу на бакалаврат і магістратуру. Вступники можуть встигнути подати заяву та документи до 18.00 години цього дня.

Вступна кампанія проходить в звичайному режимі, приймальна комісія консультує та надає допомогу при виникненні будь-яких питань або труднощів з подачею документів.

Сьогодні, подала заяву Анастасія з м. Остріг, Рівненської області. Дівчина вступає на спеціальність 181 Харчові технології. Настя вже отримує практичну і теоретичну базу, а саме навчається у Острозькому вищому професійному закладі, диплом з професією кухар-кондитер їй вручать у січні, а повна середня освіта дозволяє їй не втрачати часу і вступити до університету на контракт. Вступниця рухається поступово до своєї мети, щоб стати кваліфікованою спеціалісткою з вищою освітою. Вона завітала до Приймальної комісії ХНТУСГ з підтримкою рідних, разом з мамою Тетяною Анатоліївною та молодшою сестрою Олею.

Нагадуємо про наступний етап вступної кампанії, це оприлюднення рейтингових списків до зарахування, яке має відбутися 28 липня. Інформацію про рекомендації до зарахування вступники можуть бачити у своїх  особових онлайн-кабінетах. Успіху всім нашим вступникам!

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ