Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Волонтерська діяльність наших студентів

Значна частина студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка поєднує своє навчання із громадською та волонтерською діяльністю. Керівництво університету заохочує таку діяльність, розглядаючи її як важливий елемент патріотичного виховання молоді та формування в неї активної життєвої позиції.

Ось і сьогодні студенти-маркетологи разом із завідувачкою кафедри маркетингу та медіакомунікацій О.В. Мандич взяли участь у благодійній акції з підтримки малозабезпечених громадян міста Харкова. Разом з представниками благодійного фонду «Їжа для Життя» (Food for Lifе) вони роздавали готові обіди одиноким громадянам та людям похилого віку, що зареєстровані в управлінні соціального захисту Київського району м. Харкова. Всього студенти-волонтери роздали близько сотні готових обідів, які були надані благодійниками.

Завідувачка кафедри маркетингу та медіакомунікацій Олександра Мандич, говорить, що це не перший волонтерський захід, в якому беруть участь студенти ХНТУСГ, а співпраця в рамках проєкту «Food for Life» триває близько трьох років. Вона відзначила, що розуміння студентами важливості та необхідності надавати допомогу людям у будь-якій ситуації, активне залучення до благодійних проєктів, вказує на їх зрілість як свідомих членів суспільства і ми цим дуже пишаємось. В даній акції взяли участь студентки першого курсу спеціальності 075 «Маркетинг» Петріянчук Катерина, Белінська Олександра, Ткаченко Дар’я та Куліш Ганна.

Одним з активних учасників цього проєкту також є президент громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» Олексій Курцев. Він вважає, що навіть в умовах карантинних обмежень допомога одиноким та малозахищеним громадянам є дуже важливою, тому благодійні акції в рамках проєкту «Food for Life» волонтери будуть проводити  і далі в різних районах Харкова.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.