Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Триває реєстрація на університетську олімпіаду вступників

Станом на 4 березня для участі у Всеукраїнській університетській олімпіаді вступників, яка відбудеться в нашому університеті 6 березня ц.р. з 9:30, вже зареєструвалось 78  майбутніх вступників. Переважно це  учні загальноосвітніх шкіл м. Харкова та Слобожанського регіону. Про це  нам повідомив відповідальний секретар Приймальної комісії  ХНТУСГ Сергій Скофенко.

Сергій Миколайович також розповів, що співробітники  Приймальної комісії та університетського Освітнього центру дуже серйозно готуються до цього заходу. Тому під час проведення олімпіади  будуть витримані всі карантинні умови, а сама олімпіада пройде  за стандартами ЗНО. “Це значить, що під час реєстрації особа кожного  учасника  буде перевірена за його документом  і під час проведення олімпіади майбутні вступники не зможуть користуватися мобільними телефонами та іншими гаджетами”, – повідомив С.М. Скофенко.

Відповідальний секретар Приймальної комісії нагадав, що участь у Всеукраїнській університетській олімпіаді вступників може додати майбутнім вступникам до 20 балів, які будуть зараховані до загального конкурсного балу вже під час вступної кампанії. Але, крім усього іншого, участь в такій олімпіаді допоможе майбутнім вступникам подолати психологічний бар’єр перед складанням ЗНО  і дозволить  ближче познайомитись із  самою процедурою складання зовнішнього незалежного оцінювання, причому, абсолютно безкоштовно.

Нагадуємо, що найближчої суботи, 6 березня, в ХНТУСГ відбудеться перший етап Всеукраїнської університетської олімпіади вступників, під час якої вони зможуть протестувати  свої знання з української мови та української мови й літератури а також – з математики. З майбутніми вступниками працюватимуть кращі викладачі Освітнього центру ХНТУСГ, а батьки учнів зможуть отримати індивідуальні консультації щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії та вибору спеціальності для своєї дитини.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.    

Триває реєстрація на університетську олімпіаду вступників