Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося засідання Вченої ради

25 червня 2020 року відбулось планове засідання Вченої ради (ВР) університету, яке проходило в актовій залі ХНТУСГ з дотриманням усіх санітарних вимог, запроваджених на час карантину. Перед початком засідання всі члени Вченої ради пройшли температурний контроль на вході до головного корпусу університету, а в залі були в захисних масках і  дотримувались безпечної відстані. Таємне голосування членів Вченої ради також проходило з дотриманням певних обмежень відповідно «Положення про організацію проведення таємного голосування в умовах карантинних обмежень (поза межами закритих приміщень)» (протокол №9 від 28.05.2020 р.).

Під час  засідання ВР було розглянуто низку важливих питань. Зокрема, відповідно Закону України «Про вищу освіту» (ст.36) та «Положення про вчену раду університету» (2016 р.) було затверджено новий склад Вченої ради ХНТУСГ на 2020-2025 рр. та  обрано голову Вченої ради – ректора О.В. Нанку.

Далі члени ВР розглянули пропозиції проректора з навчально-наукової роботи С.О. Заїки щодо внесення зміни до організаційної структури університету. Так, на підставі рішення Вченої ради ННІ технічного сервісу кафедру будівництва та цивільної інженерії вирішено було приєднати до кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича, як секцію цієї кафедри. Таке рішення було прийняте у зв’язку з невідповідністю контингенту студентів кількості ставок науково-педагогічних працівників. Крім того, рішенням Вченої ради університету кафедру фізичної культури та спорту вирішено було приєднати  як секцію до кафедри культурних універсалій. Таке рішення було ухвалене на виконання Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді ХНТУСГ на період 2020-2025 рр. та з метою підвищення підготовки фахівців за спеціальністю 242-Туризм і активізації залучення молоді до здорового способу життя та активного відпочинку і підвищення престижу занять фізичною культурою. У зв’язку з цим змінено і назву кафедри культурних універсалій, яка відтепер матиме нову назву – кафедра культури, спорту та туризму.

Користуючись нагодою, колектив університету очно ще раз привітав іменних стипендіатів обласної стипендії ім. О.Н. Соколовського у 2020 році – Анастасію Анатоліївну Суску (для молодих науковців) та Людмилу Михайлівну Пузік (для досвідчених науковців).

Крім того, під час засідання Вченої ради було розглянуто низку інших важливих питань: про результати рейтингу кафедр за результатами роботи у 2019/2020 навчальному році, про готовність підрозділів університету до проведення вступної кампанії 2020 року тощо.

М.Л. Лисиченко,

перший проректор університету,

д-р т.н., професор.