Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

24 вересня 2020 року о 10.00 в актовій залі ХНТУСГ (головний корпус, вул. Алчевських, 44)  відбулось чергове засідання вченої ради Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, на якому розглянуті важливі питання.

На початку зібрання проректор з НПР  С.О. Заїка звернула увагу на дотримання під час заходу визначених карантинних обмежень (присутність у масках, належна відстань між членами ради і т.п.).

З першим питанням про аналіз стану реалізації заходів щодо організації навчального процесу англійською мовою виступив проректор з НПР та міжнародних зв’язків Ю.П. Вітковський.

Методист навчально-методичного відділу Марченко М.В. доповів про наповнення дисциплінами систем дистанційного навчання Moodle 1,9 та 3,0  відповідно до освітніх програм 205 «Лісове господарство» та 275 «Транспортні технології» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Про затвердження плану вченої ради на 2020-2021 навчальний рік  та про затвердження складу вченої ради на 2020-2021 навчальний рік доповіла проректор з НПР  Заїка С.О.

Далі тривав розгляд питань порядку денного в якому брав участь керівник НВ по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Азізов О.Р., який розглянув питання про внесення змін до Положення про підготовче відділення ХНТУСГ з правом підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти України. Про затвердження Положення про рейтинг викладача доповіла фахівець – відповідальна за внутрішнє забезпечення якості освіти  Колпаченко Н.М.

На засіданні також були розглянуті питання про представлення до вченого звання деяких ведучих співробітників університету, також про висунення кандидатури д.е.н., професора Онегіної Вікторії Михайлівни на здобуття державної стипендії видатним діячам науки та  про висунення кандидатури к.т.н., професора Науменка Олександра Артемовича на здобуття державної стипендії видатним діячам науки доповів проректор з наукової роботи Мельник В.І.

Різні питання стосувались організації та удосконаленню навчального процессу, та питанням 90-річного ювілею університету.

Ознайомитися з порядком денним засідання вченої ради можна:  ТУТ

Відділ медіокомунікацій ХНТУСГ