Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Заходи до дня туризму разом з кураторами

До святкування Дня туризму кафедрою ЮНЕСКО “Філософія людського спілкування” та соціально-гуманітарних дисциплін було проведено декілька заходів. Так, студенти 3 курсу спеціальності “Туризм” разом с куратором групи Омельченко Г.Ю. відвідали виставку “Все про туризм”, організовану в науковій бібліотеці при ННІ бізнесу і менеджменту. Студенти та студентки мали можливість познайомитися з новинками навчальної та  навчально-методичної літератури зі  спеціальності “Туризм”, з новими періодичними фаховими  виданнями галузевого спрямування, які наявні в фонді бібліотеки. Дякуємо  провідному бібліотекарю Перевознік Тетяні Вікторівні за  знайомство з інформаційними ресурсами бібліотеки: репозитарієм, електронним каталогом, сайтом бібліотеки  та інтерактивними сервісами для користувачів: мапами та плакатами, щодо створення та просування туристичного  продукту.

Також, студентами 2 курсу групи ТР29-9б разом з кураторами Бондар Н.О. і Данченко І.О. було організовано для студентів першокурсників екскурсію, присвячену стрит-арт роботам харківського художника Гамлета. Маршрут проходив по вулиці Пушкінській, де в арках та двориках знаходиться багато робіт вуличного майстра. Цікаві картини та філософські підписи вразили студентів глибиною та зв’язком з повсякденним життям. Також, екскурсоводами було запропоновано провести конкурс на краще фото біля стрит-арт об’єкту, тож всі охоче відгукнулися і результатом стала велика кількість фотографій, з яких було відібрано найкращі. Ці фотографії пропонуються до розгляду та голосування на сторінках ННІ БМ в Фейсбуці та Інстаграмі. Автор найкращого фото отримає приз!

В межах молодіжного конкурсу на кращу екскурсію “Відкриваймо Харківщину”, фінальний етап якого також було приурочено до Дня туризму, студентки 2 курсу групи 29ТР-9б, Мироненко Ангеліна та Лісковська Анна, під керівництвом доц. кафедри  Бондар Н.О. презентували екскурсію “Готелі старого Харкова”. Організатором цього конкурсу, який вже став доброю традицією, є ОКЗ “Харківський організаційно-методичний центр туризму” у партнерстві з КУ “Харківський обласний центр молоді” за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Студентки представили захоплюючу екскурсію по місцям, де в ХІХ столітті зароджувалась туристична інфраструктура нашого міста. Конкурсантки ознайомили слухачів з будівлями, в яких розташовувались найпопулярніші в ХІХ ст. готелі, кожен з яких мав унікальну, сповнену цікавими фактами історію. Представлена екскурсія поповнила скарбницю багатогранної історії нашого рідного міста.

Тож, туризм є не лише засобом приємного відпочинку, а й надихає на пошуки нового, дослідження цікавих фактів та явищ, активізує міжособистісні комунікації та сприяє професійному зростанню!

Н.Бондар, к.і.н.