Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Подорожуй, відкривай, пізнавай!!

Кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, яка є випусковою кафедрою зі спеціальності «Туризм», вітає всіх, хто любить відпочивати та подорожувати, зі Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Буденість нашого життя підсилює прагнення до мандрів. Це й не дивно, адже саме змінюючи обставини, отримуючи нові враження від побаченого, ми скидуємо повсякдений тягар буденного життя. Відпочинок може і повинен бути цікавим. В Україні відпочити і побачити багато чого цікавого можливо.

Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

У Всесвітній день туризму бажаємо всім туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, добра,  успішного втілення в життя всіх планів і задумів, професіоналізму та успіху!

Бути туристом – це круто!!

Кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін