Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулось засідання Приймальної комісії ХНТУСГ

Сьогодні відбулось чергове засідання Приймальної комісії ХНТУСГ, на  якому було розглянуто низку важливих питань, зокрема, про хід вступної кампанії у 2020 році та про зарахування студентів за денною та заочною формами навчання на базі повної загальної середньої освіти  та  на базі ОКР “молодший спеціаліст”.

У засіданні взяли участь голова Приймальної комісії ректор О.В. Нанка, начальник управління адміністративно-організаційної роботи Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації Н.С. Філатова,  члени Приймальної комісії, проректори університету, директори ННІ та  обох коледжів, декан факультету ТСЛ, представники профспілкового комітету та студентського самоврядування.

Відкриваючи засідання, голова Приймальної комісії звернув увагу присутніх на належний стан дотримання санітарно-протиепідемічних норм під час організації та проведення вступної кампанії-2020 в університеті та щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу. В цілому, не зважаючи на карантинні обмеження, перший етап вступної кампанії пройшов злагоджено і організовано. Новий навчальний рік в університеті також розпочався організовано, відповідно до затвердженого графіка.

Під час засідання було заслухано відповідального секретаря Приймальної комісії С.М. Скофенка, який проінформував про хід та особливості цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, секретар відзначив позитивну динаміку вступу на бакалаврат на основі ПЗСО. Якщо минулого року Приймальною комісії було рекомендовано до зарахування на перший курс бюджетної форми навчання  202 студентів, то нинішнього ця кількість збільшилась до  255 осіб, що свідчить про зростання популярності нашого університету серед  молоді. Також ПК рекомендувала до зарахування 279 осіб на прискорену форму навчання. Див.  Накази про зарахування вступників за кошти держбюджету 

 На завершення ректор університету проінформував членів Приймальної комісії  про  оновлені пластикові перепустки для студентів, які одночасно слугуватимуть і читацьким квитком. На таких перепустках буде вміщено не тільки прізвище, ім’я та по-батькові студента і його фото, а й особиста корпоративна адреса електронної пошти, за допомогою якої у процесі навчання студент  зможе  обмінюватись інформацією з викладачами у дистанційному режимі.

 Голова Приймальної комісії подякував секретаріату Приймальної комісії та членам відбіркових комісій за виконану роботу протягом всієї вступної кампанії і побажав подальших успіхів у роботі.

З усіх питань, які були винесені на розгляд Приймальної комісії, були ухвалені відповідні рішення.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.