Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

В університеті пройшли студентські агродебати

Створення аграрних холдингів і малих фермерських господарств, розвиток  ринку земель сільськогосподарського призначення та агробізнесу… Ці та інші актуальні теми сьогодення стали предметом агродебатів, які були організовані студентським парламентом ХНТУСГ, профспілковим комітетом та комітетом у справах молоді і спорту університету.

У заході взяли участь представники всіх навчально-наукових інститутів та факультету ТСЛ, які в ході агродебатів аргументовано відстоювали свої позиції з тих чи інших питань і опонували один одному. Всі учасники агродебатів продемонстрували добрі знання  сучасної проблематики аграрної галузі  і   уміння оперувати економічними термінами, що відзначили й незалежні спостерігачі.

По закінченню дебатів  учасники отримали подяки і грамоти від Голови профспілкового комітету університету В.М. Кіся та  голови Ради молодих вчених при Харківській облдержадміністрації О.В. Мандич.

Метою цього заходу було залучення студентів  до обговорення актуальних проблем агарної галузі та шляхів їх вирішення, а також розвиток у студентської молоді  критичного мислення і культури дискусії, вироблення власної позиції і уміння публічно її відстоювати.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.