Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

“Березовий гай” запрошує

Лікувально-профілактичний заклад “Березовий гай”, який належить національному юридичному університету Ярослава Мудрого, знаходиться на відстані 20 км від міста Харків в чудовій лісопарковій зоні, за адресою: с. Березівське, вул. Санаторій “Бермінводи”, 17 А, запрошує професорсько-викладацький склад та співробітників університету відвідати санаторій-профілакторій для профілактики та лікування захворювань і просто на чудовий відпочинок.

Основним лікувальним фактором є унікальна слабомінералізована, гідрокарбонатно-кальциєво-магнієва мінеральна вода “Березівська”, яка показана для вживання при хворобах печінки і жовчного міхура, органів травлення і сечостатевих органів, при порушеннях обміну речовин (ожиріння та цукровий діабет), захворюваннях органів опори та руху в стадії ремісії.

Санаторій-профілакторій має сучасну лікувальну базу, яка дозволяє проводити комплексне лікування та профілактику вищезазначених патологій. В санаторії використовуються: водолікування (вани, душі, гідромасажі), кишкові процедури, парафінотерапія, дихальні процедури (інгаляції, спелеотерапія), фізіоелектропроцедури, лікувальний масаж та ін.

Харчування відпочиваючих здійснюється за дієтичними нормами згідно рекомендацій основних дієт за системою терапевта Певзнера М.І.

Номери для проживання сучасно обладнані, затишні, мають різну категорію оснащення: це одномісні, двокімнатні номери з усіма зручностями, двомісні номери “напівлюкс” та “люкс”.

Контактний телефон: 704-93-81 (Власенко Ангелина Валеріївна)