Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Світла пам’ять  Ірині Володимирівні Гурі

Пішла з життя Ірина Володимирівна Гура, людина, чий внесок у розвиток Харківського  фахового коледжу харчової промисловості ХНТУСГ  важко переоцінити.

Ірина Володимирівна – досвідчений педагог, досконалий фахівець в галузі освіти, професіонал своєї справи, заступник директора з виховної роботи, керівник студентів-учасників і переможців Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і олімпіад, куратор студентського самоврядування коледжу, організатор масових виховних заходів, приклад для багатьох своїх вихованців. Вона активний організатор і учасник обласних методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи та викладачів української мови і літератури, занесена до Книги Пошани ДУ «Навчально-методичний центр ВФПО», неодноразово нагороджена відзнаками коледжу, університету, міського голови, облдержадміністрації, Міністерства освіти і науки України.

Передчасна смерть Ірини Володимирівни – це непоправна втрата для її родини,  колег, друзів та студентів.

Світла пам’ять про неї назавжди залишиться в наших серцях.

Сумуємо. Проте світлі спогади про людину, яка  залишила по собі добрі справи та чесно прожила своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Поділяємо  біль та горе рідних і близьких.

Вічна і світла пам’ять, Вам, шановна   Ірино Володимирівно!

Директор коледжу, педагогічний колектив,  співробітники, студенти.