Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Гаряча пора вступної кампанії

Для потенційного студентства триває гаряча пора, максимум потрібної інформації ви знайдете саме в Приймальній комісії де проходять жваві консультування щодо питань вступу 2020 року.

Вже не в перший раз приїхала молодь з селища міського типу Буди з питаннями до цьогорічної вступної кампанії, юнаки й дівчата мають тверде бажання стати студентами(тками) ХНТУСГ ім. П.Василенка. Ми поспілкувалися з деякими випускниками Будянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області. Олександр Желтоножко мав бажання навчатись по спеціальності 075 «Маркетинг», але не співпали предмети ЗНО, тому обрав близьку для себе спеціальність 242 «Туризм», а саме конкурсну пропозицію «Готельно-ресторанна справа» в ННІ БМ та планує стати фахівцем в цій галузі. Його однокласник, Іван Акімов обирає спеціальність 181 «Харчові технології» і відповідну конкурсну пропозицію в ННІ ПХВ, пояснив що «все життя хотів навчатися цієї професії» і запевняє, що добре розбирається в кулінарних та кондитерських справах. В майбутньому бачить себе підприємцем.

Ми традиційно бажаємо нашим абітурієнтам успіхів та пропонуємо декілька корисних гіперпосилань, дуже важливої інформації, для вступників від Приймальної комісії ХНТУСГ:

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ