Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Тривають фахові вступні випробування

Сьогодні в нашому університеті проходили фахові вступні випробування для вступників, котрі  вступають до бакалаврату на перший курс навчання за прискореною програмою.

Приємно було бачити молодих хлопців і дівчат, які планують продовжувати здобуття вищої освіти і вибрали для цього саме наш університет, без перебільшення, один з найкращих закладів вищої освіти аграрного профілю.   Для цього деякі з них подолали сотні кілометрів. Наприклад, сьогодні серед вступників ми зустріли випускників Хорольського агропромислового фахового коледжу, які вже стали молодшими бакалаврами  за  спеціальністю  141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і планують продовжувати навчання за цією спеціальністю в навчально-науковому інституті Енергетики та комп’ютерних технологій. Фахові вступні випробування сьогодні також складали майбутні магістри ННІ Бізнесу, менеджменту і права  за спеціальностями: 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 073 Менеджмент 075 Маркетинг,  281 Публічне управління та адміністрування, 242 Туризм 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Варто зазначити, що станом на 26.07.2021 року свої заяви про вступ до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка подали 8296 осіб (на всі спеціальності і форми навчання) і це другий показник в Україні серед ЗВО аграрного профілю.  Детальніша інформація про динаміку вступу до закладів вищої освіти аграрного профілю можна переглянути в таблиці, які ми підготували : ДИНАМІКА ВСТУПУ ДО ЗВО на 26.07.2021

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.