Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ТРИВАЄ ЗВІТНА КАМПАНІЯ ЗВО

Міністерство освіти і науки України  розпочало звітну кампанію щодо підсумків діяльності закладів вищої освіти та наукових установ за 2020 рік. Вона триватиме до 6 квітня 2021 року. Звіти закладів вищої освіти та наукових установ представляють проректори з наукової роботи та директори наукових установ. У звітах буде висвітлено всі аспекти організації та здійснення наукової роботи у ЗВО та НУ, наведено порівняльні статистичні дані за останні п’ять років.

Окрім того, звіти містять ґрунтовну інформацію щодо тематик фундаментальних і прикладних наукових досліджень, публікаційної активності науковців, підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів, місця закладів вищої освіти і наукових установ у рейтингах щодо наукової та науково-технічної діяльності.

Водночас здійснюється інформування про виконання ЗВО та НУ науково-дослідних робіт, що профінансовані з державного бюджету, грантів на наукові дослідження і розробки, які були виконані науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами й студентами.

Усі заходи  відбуваються з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» в онлайн-форматі.

Після завершення звітування презентаційні матеріали  будуть розміщені на сайті МОН із метою ознайомлення громадськості з результатами роботи ЗВО та наукових установ.

Джерело: МОН УКРАЇНИ.