Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Триває вступна кампанія

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка, як і в багатьох інших вишах України, триває вступна кампанія.  Наразі можемо спостерігати як проходить один з найвідповідальніших етапів цієї кампанії, пов’язаний із реєстрацією вступниками електронних кабінетів. За даними державного підприємства «Інфоресурс», станом на 9:00 5 липня було створено понад 92 тисячі кабінетів. На основі повної загальної середньої освіти було активовано 87 тисяч 243 кабінети і 146 кабінетів — на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра.

Але давайте будемо відверті: не всі вступники  можуть самостійно  створити електронний кабінет. Багато запитань виникає і щодо правильного завантаження туди вступних документів. Тому кваліфіковану допомогу з цих питань їм надають у приймальних комісіях закладів вищої і фахової передвищої освіти.

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка приймальна комісія працює безперервно і надає допомогу та консультаційну підтримку  всім вступникам. Ось і цьогорічна випускниця Пісочинського колегіуму Марія разом із своєю мамою Ольгою Олександрівною завітали до приймальної комісії ХНТУСГ, щоб отримати консультацію щодо  вступу.

Марія хоче навчатися в університеті за спеціальністю 201 “Агрономія” (каже, що дуже любить проводити різні досліди з рослинами) і успішно здала ЗНО з біології, математики, української мови і літератури та історії. Але хвилюється чи вдасться пройти за широким конкурсом і потрапити на бюджетну форму навчання. Тому й звернулася з мамою за консультацією до приймальної комісії ХНТУСГ. Тут їм допомогли розрахувати середній конкурсний бал і запевнили, що дівчина справді має високі шанси пройти широкий конкурсний відбір і поступити на бюджетну форму навчання на бакалаврат.

Сподіваємося, що так воно і буде. А тому бажаємо Марії і її мамі  дочекатися результатів вступної кампанії. Так само й іншим вступникам, які хочуть стати студентами нашого університету. Віримо, що все буде добре.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.