Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

СТВОРЕНО ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ

За ініціативою кафедри ЮНЕСКО “Філософія людського спілкування” та соціально-гуманітарних дисциплін в нашому університеті  створено краєзнавчо-туристичний дослідницький студентський клуб “Чумацький Шлях”. Це студентське об’єднання, яке займатиметься дослідженням Харківщини та інших регіонів України з точки зору туристичної діяльності. Основне завдання діяльності клубу його організатори та члени – студентська молодь – вбачають у популяризації та просуванні на національному ринку місцевого туристичного продукту, що передбачає проведення краєзнавчих розвідок, створення туристичних маршрутів, проведення екскурсій, туристичних походів тощо.

До новоствореного клубу долучилися студенти 1, 2, 3 курсів, що навчаються за спеціальністю 242 Туризм. Також клуб радий буде вітати всіх бажаючих з числа студентів інших спеціальностей нашого університету.

Перше засідання клубу відбулось в дистанційному режимі. На засіданні було обговорено плани щодо роботи клубу в поточному навчальному семестрі, а також розглянуто напрямки розвитку туристичної галузі на Харківщині. Від студентства прозвучало багато цікавих пропозицій та ідей стосовно майбутньої спільної діяльності. Тож з радістю беремось до їх реалізації!

Наталя Бондар, доцент кафедри ЮНЕСКО, кандидат iсторичних наук.