Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

«Голос Кобзаря над світом лине»

«Він був сином мужика, і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком, і став велетнем у царстві людської культури…» І. Франко

9 березня українці у всьому світі вшановують пам’ять великого Кобзаря, поета, драматурга, прозаїка, художника, мислителя ‒ Тараса Григоровича Шевченка. Багатогранна творчість Тараса Шевченка не втрачає своєї актуальності впродовж багатьох років. Він був і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом та різнобічно обдарованим митцем. До дня народження Тараса Григоровича Шевченка Наукова бібліотека ХНТУСГ  підготувала віртуальну виставку «Голос Кобзаря над світом лине», яка познайомить Вас з ювілейними творами письменника «Гайдамаки» та «Букварь южнорусскій».

9 і 10 березня 2021 р. Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» разом із ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» проведуть  літературний  онлайн-марафону пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!». У заході візьмуть участь близько 600 студентів закладів фахової передвищої освіти та понад 50 викладачів, співробітників з міста Києва та 24 областей України.

У програмі онлайн-марафону декламування поезій Тараса Шевченка та про Тараса Шевченка, виконання його творів різними мовами, авторська поезія, читання та інсценізації (мініатюри) уривків з творів,  музичні номери, тематичні виставки та ще багато цікавого.