Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Сіленіс Рамірез шукає однокурсників

Її звати Рамірез Фернандес  Сіленіс, вона  кубинкa і мешкає в далекій Гавані. Але дуже  сумує за Україною, де пройшли її найкращі роки. У 1980-1985 році Сіленіс навчалась на факультеті електрифікації нашого університету (колишнього ХІМЕСГ) і з того часу полюбила Україну та її людей. Особливо вдячна пані Рамірез  своїм викладачам за професійну підготовку, яка допомогла їй здобути інженерну спеціальність і потім знайти гарну роботу. Вона пишається своїм інститутом і з великою теплотою згадує тодішнього ректора університету Т.П. Євсюкова, деканата факультету електрифікації Ю.Ф. Свергуна, декана по роботі з іноземними студентами І.В. Морозова, викладачів і старших викладачів Н.М. Черемисіна, Н.М. Вітренка, В.А. Чорномаза, О. В. Мірошника та інших.

Сіленіс Рамірез шукає однокурсників

Про це Сіленіс Рамірез написала на сторінці нашого університету у Фейсбуці. Вона також повідомила, що після закінчення ХІМЕСГ кілька років працювала торгівельним аташе при Посольстві Куби в Москві, а потім повернулась  на свою батьківщину. Тут створила родину, народила сина, а наразі вже виховує  внука і внучку, яких дуже любить. Любить вона і Харків, у якому хотіла б побувати, але, на жаль, не має можливості щоб прилетіти в Україну.  Це дуже дорого. Тому пані Рамірез сподівається на те, що знайде своїх колишніх однокурсників та викладачів через соціальні мережі і зможе з ними поспілкуватися, згадавши незабутні роки.

Ми також сподіваємося на те, що відгукнуться випускники факультету електрифікації 1985 року, які пам’ятають красиву кубинську дівчину, що навчалася з ними в одній групі. Напишіть їй! Профіль Сілені Рамірез  Фейсбуці Sileny Ramirez

 Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.