Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

УЧАСТЬ ННІ ЕКТ У СНК 2020

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ННІ ЕКТ У СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ 2020

   Кожного року студенти ННІ ЕКТ приймають активну участь у різноманітних науково-практичних конференціях. Це становиться вже традицією, яка спонукає студентів і їх наукових керівників до нових  відкриттів.

   Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями такі конференції проводились у дистанційному режимі.

   У IV Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених  “Перспективи розвитку теріторій: теорія і практика”, що відбулася 20 листопада 2020 року у формі онлайн вебінару під керівництвом Ради молодих учених Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова. 

   На засіданні онлайн вебінару з вітальними словами та побажаннями учасникам і гостям цікавих дискусій виступила проректор з наукової роботи Університету – д. т. н., проф.  Сухонос М.К., також з привітальними словами до учасників конференції та плідного обміну науковим досвідом звернулась Голова ради молодих учених при МОН України – д. ю. н., доц.  Ващук О.П.

   Приймали участь і студенти нашого навчального закладу Денчик Ігор та Семка Дмитро ( 2 курс) зі своїм науковим керівником Гузенко Віталієм Вікторовичем.

   Усі учасники отримали сертифікати та велике задоволення. 

   У II Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», яка проходила на базі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 2.11.2020 по 27.11.2020 р. У якій прийняли участь близько 140 студентів з різних навчальних закладів, з них і студенти нашого університету під керівництвом наукових керівників: в.о. директора, к.т.н, доцента Жили Віктора Івановича та к.т.н., асистента кафедри АЕМС Гузенко Віталія Вікторовича:

   Марченко Володимир – 2 курс, з темою: “Розрахунок швидкісних характеристик частотно-регульованих осьових вентиляторів у свинарниках”.

  Тоберт Михайло  та Мотайло Максим – 4 курс, з темою: “Удосконалення систем плавного пуску для сільськогосподарських машин момент опору яких не залежить від частоти обертання та прийняття рішень з програмою ЕСО 8”.

Щиро бажаємо подальших успіхів студентам та їх науковим керівникам!