Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання

На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-576 від 12.10.2020 року «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання» та у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), В.о. ректора ХНТУСГ С.О. Заїка  видала НАКАЗ щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання.

1. Запровадити дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти денної форми навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року та перевести науково-педагогічних працівників на дистанційний режим роботи. У табелі обліку використання робочого часу проставляти робочі години.

2. Керівнику навчального відділу Бережній Н.Г. внести необхідні зміни до розкладу занять.

3. Проректору з НПР, розвитку економіки та інфраструктури Микитасю A.B. та директору студмістечка Майбороді A.A. забезпечити можливість проживання в гуртожитках у вищевказаний період здобувачів освіти (відповідно до поданих заяв), які вимушені залишитись в гуртожитку, забезпечивши максимально безпечні умови перебування.

4.Головному бухгалтеру Даниленко Т.П. звільнити від оплати за проживання здобувачів вищої освіти, які від’їзджають з гуртожитків у період з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року (відповідно до поданих заяв). Оплата, яка була внесена як аванс, має бути повернена або зарахована як оплата за наступні періоди.

5. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на проректора з НПР, розвитку економіки та інфраструктури Микитася A.B., головного бухгалтера Даниленко Т.П., директорів ННІ та декана факультету.

В.О. ректора С.О. Заїка