Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Конкурс-виставка «Барви осені – 2020» в ННІ ЕКТ

     7 жовтня 2020 р. до корпусу ННІ ЕКТ завітала осінь з усією своєю золотою красою… Членами студентської ради інституту було відтворено атмосферу, яку ми кожного дня спостерігаємо дивлячись із вікон… Щорічні, традиційні, конкурси-виставки «Барви осені» та “Електричний гарбуз” дали змогу нашим студентам показати свої творчі здібності в різних проявах. Різноманітність конкурсних робіт була достатньою.

     Від адміністрації відкрив виставку в.о. директора ННІ ЕКТ Жила В.І., який відмітив, що студенти творчо підійшли до свята та зробили прекрасні вироби. Далі заступник директора ННІ Хандола Ю.М. оголосив склад журі конкурсу та запросив присутніх переглянути експозицію.

     Журі було дуже важко визначитися з переможцями, бо всі роботи студентів були гарні та по-своєму унікальні. Критерії за якими підводились підсумки були такими: креативність, зовнішній вигляд, професійність та індивідуальність.

    Рішення журі щодо переможців оголосила заступник директора ННІ Бородай І.І. та вручила студентам грамоти. Найкращі роботи були відібрані для другого всеуніверситетського етапу конкурсу – виставки в головному корпусі ХНТУСГ. Серед них: картина “Гарбузова хатка» студентки 14-КІ групи Лозової Софії, композиція “Гарбуз-карета» студентів 21-Е гр. Романенко Катерини та Пастушенка Романа, а також «Осіння картина» студента 38-А Дем‘янника Дмитра.

     Цікаві роботи представили студенти: Педоренко Константин та Плахотник Андрій 36-Е; Славов Максим, Тяпін Павло і Борисенко Іван 51та 42групи; Бабін Б, Кравцова Д, Лебедь В, Лаптій А, Моголивець А, Рашевський Р, Соловйова А, Тесленко В, Чорна В. 11-Е; Назаренко В 13-Бм, Колодяжна Л, Розакова А, Тарасенко І, Луханін І, 25-23-Бм; Кікавський Сергій, Щеченко В. 22-А; Древіна Варвара, Воловик Анастасія, 33-35-Бм; Чічкан Аліна, Максименко Олександр,12-А та інші.

     Невимушена атмосфера, легка музика, веселий настрій від спілкування студентів різних курсів забезпечили святкову атмосферу конкурсу. Цей захід став містком для переходу до нової пори року.

   Студентам університету бажаємо міцного здоровя, творчості, наполегливості в оволодінні знаннями, терпіння та натхнення для участі в наступних виставках та конкурсах.

Прес-центр студентської ради ННІ ЕКТ.