Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Щирі вітання від друзів і колег!

Сьогодні, 2 червня, відзначає свій День народження чарівна жінка і гарний керівник  Світлана Олександрівна Заїка, якій виповнилося… А втім, це не так і важливо. Адже жінка залишається молодою і красивою в будь-якому віці, особливо, коли відчуває любов рідних і підтримку друзів, коли любить свою роботу, а точніше – справу, яка стала невід’ємною частиною її життя ще із студентських років. Все це про нашу іменинницю.

Хочемо нагадати, що  Світлана Олександрівна є випускницею нашого Університету, а наразі  вона проректор з науково-педагогічної роботи ХНТУСГ, кандидат економічних наук, доцент кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту. Її знають і шанують як серйозного економіста та в недалекому минулому керівника одного з найпрестижніших ННІ нашого Університету.

Отож, сьогодні, вітаючи пані Світлану з Днем народження, ми щиро дякуємо їй за сумлінну роботу й бажаємо  подальших успіхів у професійній та науковій діяльності, а найголовніше –  сімейного затишку і тепла,  любові від близьких і рідних людей, простого жіночого щастя, про яке мріє кожна жінка.

Шановна Світлано Олександрівно, ще раз із Днем народження Вас!

Хай квітне доля у роках прекрасних,

Господь дарує радість і здоров’я,

Хай кожен ранок з неба сонцем ясним

Вас  осяває світлом і любов’ю!

З  ПОВАГОЮ,

 Ректорат та Профспілковий комітет Університету,

друзі і колеги.         

Щирі вітання від друзів і колег!

Щирі вітання від друзів і колег!

Щирі вітання від друзів і колег!