Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

WORLD BICYCLE DAY – 2020

Щорічно 3 червня у світі відзначається Всесвітній день велосипеда (World Bicycle Day), який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у квітні 2018 року. З нагоди цього Дня студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка із Туркменістану спільно зі своїми  співвітчизниками – студентами НТУ «ХПІ» здійснили велопробіг, який проходив за підтримки Посольства Туркменістану в Україні на чолі з Другим секретарем Посольства Мейлісом Беглієвим.

 Студенти проїхали Центральним парком культури і відпочинку імені  Горького та велодоріжкою в Лісопарку, відвідали Меморіал слави. У кожного в руках майоріли національні прапори Туркменістану, а на обличчях сяяли щирі посмішки. І все це – завдяки велосипеду, який є простим, недорогим і надійним видом транспорту.

Хочемо нагадати, що дружба з велосипедом сприяє підтриманню здоров’я та збереженню навколишнього середовища. Отож, радимо усім якомога частіше користуватися велосипедом, і не лише для прогулянок, а й для регулярних велопоїздок у різних справах.

Відділ по роботі з іноземними громадянами ХНТУСГ. 

WORLD BICYCLE DAY - 2020

WORLD BICYCLE DAY - 2020 WORLD BICYCLE DAY - 2020