Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Розпочни свою кар’єру в ХНТУСГ ім.П.Василенка

Приймальна комісія нашого університету продовжує роботу із майбутніми вступниками та їхніми батьками, надаючи їм необхідну консультаційну та методичну допомогу.  Сьогодні тривала робота із випускниками коледжів та ліцеїв, які завітали до Приймальної комісії, щоб  ближче познайомитися з університетом та особливостями  цьогорічної вступної кампанії.

Наприклад,  Олександр Биковський закінчив Харківський професійний ліцей та отримав  професію будівельника, після чого навчався у Електромеханічному фаховому коледжі  ХНУМГ імені О.М.Бекетова. А для здобуття вищої освіти обрав ХНТУСГ імені Петра Василенка. Каже, що наш університет привабив його розвиненою міжнародною діяльністю, яка надає можливість студентам проходити практику та стажування закордоном.  Ну, і звичайно ж, в університеті він зможе  продовжити навчання за обраним (будівельним) напрямком. Тому для подальшого навчання хлопець  обрав спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія». У майбутньому мріє про відкриття власної справи в цій галузі.

А от Ілля Місюра закінчив Харківський механічний технікум імені О.О.Морозова і отримав спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях». Про наш університет дізнався від його співробітників, які в технікумі проводили профорієнтаційну роботу. Тому й сам вирішив вступити до університету щоб здобути вищу освіту і  спеціальність, яка  допоможе знайти кращу роботу. Порадившись із батьками та членами Приймальної комісії, Ілля вирішив обрати  для себе спеціалізацію «Технічний аудит та інженерія переробних і харчових виробництв». Попереду в нього складання фахового вступного іспиту.

Карина Драгомир закінчила Слов’янський коледж НАУ, де здобула професію за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», хоче продовжити навчання за обраною спеціальністю щоб здобути вищу освіту та зробити успішну кар’єру. Такі ж плани має  і її колега Альона Андрющенко, яка щойно закінчила Лозівський автодорожній коледж.  Дівчина вже має кваліфікацію молодшого спеціаліста у галузі фінансів, банківської справи та страхування, але хоче здобути вищу освіту і стати бакалавром. Тому й приїхала до Харківського національного технічного університету сільського господарства,  де планує навчатися за обраною спеціальністю.  До речі, дівчині та її батькам дуже подобається і будівля нашого університету,  і  його зручне розташування (в центрі міста), що також має велике значення для майбутніх студентів.

  Отож, не дивно, що багато випускників коледжів та ліцеїв обирають для навчання саме наш університет й іноді долають  десятки і сотні кілометрів, щоб дістатися до нього з районів Харківської області та сусідніх областей. Звичайно, якщо вони стануть студентами, то будуть забезпечені місцями у гуртожитках. А наразі — відстань для них не перешкода.

Наприклад, Володимир приїхав до Харкова аж із Близнюківського району (за 150 км). Нещодавно хлопець закінчив  Харківський державний професійно-педагогічний коледж ім. В.І. Вернадського, а для подальшого навчання обрав спеціальність «Галузеве машинобудування». Його ровесник Михайло Спіца приїхав із м. Краснограда і планує вступити до ННІ бізнесу і менеджменту на спеціальність 071 «Облік і оподаткування». У нього теж є запитання до співробітників Приймальної комісії і, попри всю завантаженість, кожному з них вони приділяють належну увагу та надають необхідні консультації. Власне, в цьому й полягає основна робота членів Приймальної комісії на цьому етапі. Незабаром вони розпочнуть приймати заяви та документи від майбутніх вступників.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.