Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні відзначає свій День народження директор навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту Грідін Олександр Володимирович. Щиро вітаємо Олександра Володимировича з цим світлим Днем та бажаємо йому щастя в  особистому житті й успіхів у професійні діяльності, яка вже майже 15 років  пов’язана з нашим університетом.

Нагадаємо, що О.В. Грідін є одним з найкращих випускників  Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, який він закінчив з відзнакою у 2006 році, й того ж року почав працювати тут на посаді  асистента кафедри організації виробництва та менеджменту. У 2010 році він був переведений на посаду старшого викладача кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту, а в 2019 р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Має  понад 80 наукових публікацій, співавтор 6 монографій, 4 підручників і навчальних посібників.

Сподіваємося, що Олександр Володимирович і далі успішно продовжуватиме свою наукову та освітню діяльність, поєднуючи її з адміністративною роботою. А ми, його друзі та колеги, завжди  готові будемо підставити йому своє плече та запропонувати допомогу.

Успіхів Вам, Олександре Володимировичу, і всіх гараздів!

З ПОВАГОЮ,

 ректорат, профспілковий комітет,  друзі та колеги.