Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Робоча нарада у ректора

Сьогодні в актовій залі ХНТУСГ відбулася робоча нарада ректора університету О.В. Нанки з директорами навчально-наукових інститутів, керівниками окремих відділів та підрозділів, відповідальних за певні напрямки роботи.

Під час наради обговорювались питання щодо вдосконалення  інформаційної діяльності університету та  покращення його рейтингових показників у системі Webometrix (доповідала директорка Наукової бібліотеки Н.М. Ніколаєнко), про стан профорієнтаціної роботи серед майбутніх вступників та роботу підготовчих курсів ХНТУСГ (відповідальний секретар Приймальної комісії С.М. Скофенко), про  проходження практики студентами  (керівник Центру практики,  працевлашування та кар’єри студентської молоді П.С. Сиром’ятников), організація дистанційного навчання (С.В. Шушляпін)  тощо.

Під час наради також було заслухано в.о. керівника Відділу медіакомунікацій ХНТУСГ Л.В. Фірсової, яка доповіла про результати діяльності очолюваного відділу та внесла пропозиції щодо покращення інформаційної діяльності ННІ, ФТСЛ та інших структурних підрозділів університету. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВМК 

Під час наради ректор університету видав  низку доручень щодо заслуханої інформації.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.