Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Профорієнтаційна робота кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова

На кафедрі ОТС ім. Т.П. Євсюкова ННІ МСМ створено команду підготовлених фахівців, які проводять профорієнтаційну роботу у школах та коледжах м. Харкова і Харківської області з метою залучення майбутніх випускників  до вступу в університет.  З цією метою співробітники кафедри нещодавно  відвідали відділ освіти Балаклійської міської ради, де зустрілися з керівництвом відділу та передали йому комплекти інформаційних матеріалів, підготовлених Приймальною комісією ХНТУСГ для загальноосвітніх закладів міста.

 Під час зустрічі з головним спеціалістом відділу освіти О.І. Дворічанською завідувач кафедри ОТС ім. Т. П. Євсюкова проф. М.П. Артьомов та  доцент О.Д. Калюжний проінформували про  нові умови і правила  вступу до нашого університету, про роботу Освітнього центру ХНТУСГ та підготовчих курсів, які вже зараз надають майбутнім вступникам важливі освітні послуги, в т.ч. щодо підготовки до ЗНО. Також вони надали інформацію про перелік спеціальностей, за якими в університеті ведеться підготовка майбутніх фахівців і особливості підготовки відповідно до сучасних вимог.

У свою чергу представниця відділу освіти висловила готовність до співпраці з нашим університетом, в тому числі щодо проведення профорієнтаційної роботи серед учнів старших класів та їхніх батьків. Деякі з них вже зателефонували до Освітнього центру університету щоб отримати додаткові консультації щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.