Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Профорієнтаційна робота кафедри ОТС ім. Т.П.Євсюкова з Балаклійським відділенням освіти

На сьогоднішній день настав найвідповідальніший етап профорієнтації абітурієнтів, в зв’язку з тим, що почалася реєстрація для здачі ЗНО. Які предмети будуть обрані школярами, такий і буде результат набору студентів для навчання в нашому університеті. На кафедрі ОТС ім. Т.П. Євсюкова створена команда підготовлених, активних, зацікавлених профорієнтаторів, які проводять роботу в школах і коледжах по залученню абітурієнтів. Завдяки якісним матеріалам, підготовленим приймальною комісією університету значно полегшується залучення абітурієнтів для участі в заходах, що проводяться нашим ННІ МСМ і університетом.
Підвищена увага до абітурієнтів зрозуміла: від набору абітурієнтів на вході залежать показники ефективності навчального процесу, якість і кількість роботи викладачів і навіть штатний розклад професорсько-викладацького складу. Тому кафедра націлена, в першу чергу, на забезпечення кількості зацікавлених абітурієнтів, щоб був гідний конкурс і високий прохідний бал ЗНО.

З цією метою була організована поїздка в Балаклійське відділення освіти. Завідувач кафедри проф. Артьомов М.П. разом з відповідальним за профорієнтацію доц. Калюжним О.Д. зустрілися з Головним спеціалістом відділу освіти Балаклійської міської ради Харківської області – Дворічанською Оксаною Іванівною та передали для випускників шкіл наочний матеріал із роз’ясненнями щодо полегшення вступу до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.