Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Пріоритети МОН України на 2021 рік

У 2021 році МОН України планує запустити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників ЗВО. Про це йдеться у звіті Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета щодо виконання оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2020 рік та основні цілі на 2021 рік.

3 лютого  Міністр презентував  цей звіт на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. В ньому також зазначено, що у 2021 році загальний обсяг освітньої субвенції  становитиме 103,7 млрд грн, що на 20,1 млрд грн більше, ніж минулого року.

Серед основних завдань МОН на 2021 рік:

  • Затвердження та впровадження  Стратегії розвитку вищої освіти на 2021-2031 рр. із чіткими цілями та індикаторами досягнення;
  • Проведення  пілотування єдиного державного кваліфікаційного іспиту або його окремих елементів із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО:
  • Отримання Україною позики в розмірі 200 млн дол. США для подальшої підтримки реформ у сфері вищої освіти;
    Запуск електронної системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти;
  • Розроблення та запуск Єдиної міжвідомчої електронної платформи для набору іноземних студентів;
  • Реалізація  планів популяризації вищої освіти в Україні для іноземних студентів.                                                                                                                                       Детальніше ознайомитися з презентацією Звіту можна на сайті МОН України.
  • Пріоритети МОН України на 2021 рік Пріоритети МОН України на 2021 рік