Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Приємне знайомство

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ продовжує знайомство з цьогорічними вступниками нашого університету. Сьогодні, завдяки співробітнику кафедри ПТБД Ользі Іванівній Хлопоніній-Гнатенко ми познайомилися з майбутнім студентом університету Олегом Геращенком.

Олег є випускником Будянського ліцею Південної міської ради Харківського району Харківської області, вже встиг побути зразковим студентом у одному з харківських вишів, а саме в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Юнак із задоволенням навчався на першому курсі військового університету за спеціальністю Радіотехнічні війська протиповітряної оборони, мав успіхи у навчанні та військовій підготовці, але отримав спортивну травму суглоба і тепер потрібен реабілітаційний час на відновлення. Хлопцю довелося вимушено перервати навчання. Спортом Олег продовжує займатися, але професійний вид спорту змінив на інший.

Без зволікання він вирішив продовжувати навчання в нашому університеті, в навчально-науковому інституті бізнесу, менеджменту і права (ННІ БМП), який до речі йому порадила студентка нашого вишу, староста групи і його колишня однокласниця. Тому Олег Геращенко обрав спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, яку вважає цікавою і сучасною, що «має великий спектр можливостей в майбутньому».

Олег дуже приємний у спілкуванні, відчувається витримка, відповідальність, дисциплінованість. Хочеться побажати йому усього самого найкращого, а головне якнайшвидшого одужання, успіхів, отримати бажану професію і бути щасливим.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.