Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Презентуємо спеціальності

Уявіть собі торговий центр. У ньому близько 200 магазинів, в кожному з яких тисячі найменувань товарів, а на першому поверсі великий магазин продуктів. Протягом дня цей торговий центр “спустошують” сотні покупців. Але за ніч товари і продукти з’являються на полицях магазинів знову — магія! Не менше!
Все це чарівництво влаштовують логісти — фахівці з транспортних потоків. Це завдяки їм по всьому світові курсують поїзди, кораблі, літаки і вантажівки з зерном, картоплею, одягом, паливом та іншим. Товари доставляють в магазини, а пасажирів — до місця призначення вчасно.
Логістика — це і практичний, і науковий напрям, який вивчає методи оптимізації транспортування товарів і людей. Завдання кожного процессу транспортування, який би він довгий не був – зробити так, щоб товари або пасажири були доставлені:

Презентуємо спеціальності
✎ в потрібний час
✎ в потрібне місце
✎ в потрібній кількості
✎ із заявленим якістю і сервісом
✎ при найменших витратах

Логіст продумує способи і маршрути перевезення від упаковки, навантаження на складі до передачі замовнику. Він організовує особливі умови транспортування для небезпечних або швидкопсувних вантажів. Логіст становить найвигіднішу схему транспортувань і передбачає ще кілька варіантів, якщо щось піде не за планом.
Саме цю неймовірно цікаву спеціальність вас запрошує отримати Кафедра транспортних технологій і логістики!

У складі кафедри працює 2 доктори наук, професори, 6 кандидатів наук, доценти та 1 викладач.
Спираючись на сучасні тенденції в освіті і в галузі транспорту, на кафедрі здійснюється підготовка фахівців у межах спеціальності 275 Транспортні технології за такими спеціалізаціями:

Бакалаврат (бюджетна форма навчання):
«Транспортні технології (автомобільний транспорт)»;
«Транспортна логістика і міжнародні перевезення».

Бакалаврат (контрактна форма навчання):
«Організація перевезень і управління на транспорті»;
«Логістика, ланцюги постачань і інтелектуальні транспортні системи».

Магістратура (бюджетна та контрактна форми навчання):
275 – Транспортні технології (автомобільний транспорт).

Для забезпечення навчального процесу на кафедрі використовують сучасні аудиторії та лабораторії, два комп’ютерних класи. У рамках навчання студенти з викладачами постійно відвідують профільні виставки, як у Харкові, так і в інших містах країни, профільні підприємства, де вже працюють наші випускники, якими ми пишаємось.

Спільно з нашими викладачами студенти навчаються дистанційно на різноманітних курсах, які сприяють професійному розвитку і дозволяють йти в ногу з часом. Наприклад, курс «Supply Chain Analytics» в «Массачусетському технологічному інституті», місто Бостон (США).
Результатами професійної діяльності кафедри транспортних технологій і логістики є переможні участі студентів у різноманітних конференціях і олімпіадах за спеціальністю.
На рахунку студентів нашої спеціальності безліч перемог і участей у різноманітних спортивних, культурних, соціальних заходах. Ми беремо участь і у житті дитячого будинку, притулку тварин, центрів переливання крові. Піклуємось про навколишнє середовище. Два рази на рік досліджуємо пам’ятки та історичні міста нашої Слобожанщини захопливими екскурсіями.
У нас дуже насичене, цікаве, захопливе життя!

Наша адреса: м. Харків, проспект Ювілейний, 65-г, 3 поверх
Е-mail: kafedrattl.2012@gmail.com
тел. 050 303 98 42 – Войтов Віктор Анатолійович
Ми чекаємо на вас!!!!