Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Перспективи співпраці із Стамбульським Технічним Університетом

Як ми вже інформували, на початку  березня ц.р. делегація  ХНТУСГ імені П. Василенка у складі ректора університету  О.В. Нанки, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Ю.П. Вітковського та керівника навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства О.Р. Азізова перебувала в Туреччині, де провела низку робочих зустрічей з турецькими партнерами. Одна з таких зустрічей відбулася в Технічному Університеті Стамбулу (Istanbul Technical University), де представники ХНТУСГ зустрілися зі своїми турецькими колегами і обговорили з ними  питання розвитку українсько-турецького наукового-освітнього співробітництва між університетами, а також підготовку до підписання відповідного договору.

Під час зустрічі ректор ХНТУСГ О.В. Нанка коротко окреслив перспективу взаємовідносин між Харківським національним технічним університетом сільського господарства ім. П Василенка та Технічним Університетом Стамбулу. Планується, що університети співпрацюватимуть за програмами подвійних дипломів, які надаватимуть можливість українським та іноземним студентам одночасно проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами у двох навчальних закладах України та Туреччини  та одночасно отримувати два дипломи.

ДОВІДКОВО. Стамбульський Технічний Університет (Istanbul Technical University) є одним з найстаріших технічних університетів світу, історія якого нараховує понад 240 років. ITU проводить безліч наукових і технологічних розробок, які забезпечують  39 академічних програм і 13 факультетів.

Перший супутник зв’язку, перший електричний міні-бас, перше судно на водні, перша машина з автопілотом, перший національний комп’ютер, а також перша університетська радіостанція, перший телеканал в Туреччині — все це було вироблено і запущено в Стамбульському Технічному Університеті. Співпрацю з ITU відкриває нові можливості для розвитку українських технічних закладів вищої освіти.

Відділ по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства ХНТУСГ.