Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Озеленення на науковій основі

У навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ завзято взялися за  благоустрій території та її озеленення. Причому, дуже творчо підійшли до цього процесу.

Спочатку завідувач лабораторією кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова Ю.В. Мішанов  розробив 3D-модель території та допоміг сформувати план насаджень. Після цього студенти та викладачі ННІ МСМ під керівництвом директора проф. В.М. Власовця провели обрізку дерев, підготували газон до літньої експлуатації та виконали на ньому ремонтні роботи за всіма правилами агротехніки. Зокрема, ними було прокладено систему поливу газону, а також внесено необхідну кількість мінеральних добрив.

Дуже приємно і те, що до роботи з озеленення території інституту підключились наші випускники. Завдяки цьому перед корпусом інституту з’явились дві алеї червоних канадських кленів. Меценатом виступив наш випускник  Р.В. Прищепа, який вирішив залишити після себе добру згадку. Адже подаровані ним дерева за сприятливих умов житимуть понад 200 років. Гарний і дуже символічний подарунок до 90 річчя університету!

Адміністрація ННІ МСМ.