Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Оголошується Всеукраїнський конкурс творчих робіт до Дня державної служби

Запрошуються студенти ХНТУСГ взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт, який започатковано у 2020 році Національним агентством України з питань державної служби (далі – НАДС). Мета Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді (далі – конкурс), стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві.

Широка представленість учасників в минулому році засвідчила значну популярність конкурсу та зацікавлення молоді питаннями функціонування державного управління та державної служби. У зв’язку з цим цьогоріч НАДС оголошує прийом заявок і робіт на Конкурс, які можна подати з 14 травня до 23 червня за двома віковими категоріями: середня (15-18 років) та старша (19-23 роки) у чотирьох номінаціях.

Для участі у Конкурсі необхідно до 23 червня 2021 року подати заявку, оформлену за встановленим зразком, та конкурсну роботу на електронну адресу konkurs@center.gov.ua.

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному вебсайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді. http://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com

 Інформаційна довідка про конкурс  ТУТ.

Заступник начальника відділу з питань ґендерної політики на державній
службі Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу

Людмила Михалик

Національне агентство України з питань державної служби
вул. Прорізна, 15, м. Київ, 01601
тел.: 278 36 44;
факс: 278 36 44