Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наукова бібліотека проводить Місячник першокурсника

Про це нам повідомила директора Наукової бібліотеки ХНТУСГ Наталія Ніколаєнко, яка зазначила, що  бібліотека гостинно і приязно відчиняє двері кожному першокурснику.  Ознайомитися з діяльністю та структурою Наукової бібліотеки   вони можуть на офіційному сайті: структура бібліотеки.

Також в бібліотеці першокурсники можуть  знайти:

  • сучасні друковані та електронні видання;
  • зони для індивідуальної роботи;
  • безкоштовний Інтернет, WI-FI;
  • цілодобовий доступ до електронних ресурсів та багато іншого для пізнання та саморозвитку.

У зв’язку з пандемією, щоб не створювати жодних черг і метушні, керівництво Наукової бібліотеки звертається до старост груп 1 та 3 курсу скороченого терміну навчання про надання до бібліотеки інформації про зручну для студентів  дату злагодженого запису групи та отримання Єдиної картки читача, яка є гарантом користування Науковою бібліотекою та її ресурсами.

Для своїх читачів Наукова бібліотека підготувала цілу серію цікавих відеобесід і презентацій, зокрема: «Тобі першокурснику!», відеоогляд «Скарбниця слів»  та презентацію «Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ»

Адміністрація Наукової бібліотеки нагадує, що отримати та повернути літературу читачі можуть на різних локаціях  бібліотеки,  які працюють з 9:00 до 16:00. Але при цьому читачі мають вдягати захисні маски, рукавички та дотримуватись  соціальної дистанції.

Наукова бібліотека – світ нових можливостей! Слідкуйте за її інформаційними ресурсами  та будьте в курсі останніх новин!

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.