Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО ЩЕ ОДНОГО ЮВІЛЯРА!

Нинішній рік багатий на різні ювілеї та пам’ятні події, серед яких особливо приємно відзначати ювілеї викладачів та співробітників нашого університету. Сьогодні свій ювілей (40 років!) святкує і проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ХНТУСГ Юрій Петрович Вітковський Юрий Витковский.

Щиро вітаємо нашого колегу з Днем народження і зичимо йому всіх гараздів на життєвому шляху, який тісно пов’язаний з нашим університетом. Адже Юрій Петрович є випускником ХНТУСГ (за спеціальністю «Облік та аудит») і тут розпочинав свою трудову та наукову діяльність у 2003 році. З того часу активно працює на освітянській та науковій нині, де вже має вагомі досягнення: захистив кандидатську дисертацію, отримав звання доцента, а головне – отримав повагу і авторитет у своїх колег, які цінують Юрія Петровича за працьовитість, професіоналізм і відданість своїй справі.

Шановний Юрію Петровичу!
Віримо, що попереду у Вас ще багато вагомих досягнень і здобутків, якими пишатиметься наш університет. Тож нехай ніщо не завадить Вам на шляху зростання та успіху. Нехай завжди поруч з Вами будуть вірні друзі і товариші, рідні і кохані люди, які наповнюватимуть Ваше життя лише приємними хвилинами. Ви цього заслуговуєте! Будьмо!

З повагою,
Ректорат, профспілковий комітет, друзі і колеги.