Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій ювілей  завідувач кафедри Технічних систем та технологій тваринництва ім. Б.П. Шабельника, к.т.н., професор Олександр Артемович Науменко. Йому виповнилось 70 років! Щиро вітаємо нашого колегу з цієї славною датою, яка є знаменною для нашого університету. Адже Олександр Артемович є випускником ХІМЕСГ (1972 р.) і присвятив йому понад 40 (!)  років свого життя.

У 1976 р. О.А. Науменко розпочав свою наукову діяльність в ХІМЕСГ на посаді старшого наукового співробітника, потім  працював асистентом і  старшим викладачем.  У 1991 – 2017  роках очолював факультет Технічного сервісу, (пізніше –  ННІ ТС), а з 2005 року завідує кафедрою технічних систем і технологій тваринництва ім. Б.П. Шабельника.

Високий професіоналізм, компетентність та енергійність — це якості, які зробили Олександра Артемовича авторитетною, шанованою і знатною людиною!
Його досвід, талант керівника, мудрість та далекоглядність сприяли розквіту  навчально-наукового інституту Технічного сервісу та університету!
Тому ми щиро зичимо ювіляру  наснаги, невичерпної енергії, міцного здоров’я, успіхів у справах, благополуччя та всього найкращого !!!

Ректорат університету, профспілковий комітет, колектив ННІ Технічного сервісу, друзі і колеги.